top of page

Dom pod klucz

Indywidualny inwestor nie związany z branżą architektoniczno-budowlaną podejmując decyzją o budowie domu, może poczuć się przytłoczony i zniechęcony, uświadomiwszy sobie złożoność procesu budowlanego. Podzielić go można na etapy: koncepcyjny, formalno-prawny, ogólnobudowlany i wykończeniowy, Każdy z etapów niesie ze sobą inne wyzwania i przeszkody. Czasem kusząca jest myśl, by powierzyć ten proces profesjonaliście obeznanemu z zawiłościami budowy domu.Opcja "DESIGN AND BUILD" oznacza, iż projektant odpowiada również za realizację budynku w zakresie ustalonym z Klientem.

działka 002f.jpg

Faza koncepcyjna

Masz wymarzoną działkę i pomysł na dom. Czas zmienić go w projekt koncepcyjny. Wspólnie przeanalizujemy możliwości planowanej zabudowy, by powstał dom twych marzeń; wygodny, funkcjonalny i trwały. Projekt powstaje ściśle według zapisów prawa miejscowego, jak i według przepisów ogólnych.

Blueprint

Faza formalno - prawna

Na tym etapie powstaje projekt budowlany wraz ze stosownymi uzgodnieniami, opiniami i załącznikami. Każda inwestycja jest inna i wymaga indywidualnego podejścia do kwestii formalno-prawnych. Istotne jest doświadczenie i responsywność by sprawnie przebrnąć przez ten zawiły proces.

building-gf1011aaa3_1920.jpg

Budowa domu

Stan surowy otwarty, zamknięty, instalacje, elewacje, prace dekarskie, drenaż, wykończenie... zagadnienia te spędzają sen z powiek każdemu, kto pierwszy raz buduje dom. Dzięki wieloletniej współpracy z doświadczonymi wykonawcami jestem w stanie sprawnie przeprowadzić inwestora przez proces budowy domu

Image by R ARCHITECTURE

Czas urządzić dom

Po zakończeniu budowy dom zostaje przekazany do użytkowania. Pozostaje jedynie urządzić go wedle własnego uznania. Jeśli potrzebujesz projektu wnętrz, możemy wspólnie wypracować sposób harmonijnego zagospodarowania przestrzeni wewnętrznej w taki sposób, by stanowiła ona uzupełnienie architektury domu i pozwalała komfortowo i wygodnie spędzać w nim czas.

Usługa
DESIGN AND BUILD
oznacza kompleksowe podejście do procesu budowlanego. Projektant obejmuje funkcję pełnomocnika i inwestora zastępczego, by sprawnie przeprowadzić Klienta przez proces budowy domu.

Nowoczesne domy

Projekty domów jednorodzinnych - Warszawa

Nowoczesne domy jednorodzinne nie muszą być niedostępne i nieosiągalne. Nowoczesny dom powinien być funkcjonalny i przytulny, a jednocześnie energooszczędny i inteligentny. Domy nowoczesne, pełne światła, otwarte na otoczenie i odpowiadające potrzebom klienta stanowić mogą znakomitą alternatywę dla domów typowych. Typowe domy katalogowe powielają za zwyczaj te same schematy funkcjonalne i formalne. Domy indywidualne, domy nietypowe, spersonalizowane wedle potrzeb klienta, na nowo definiujące przestrzeń z pozoru dobrze znaną, stanowić mogą nową jakość w postrzeganiu najbardziej osobistej przestrzeni człowieka.

bottom of page