top of page

DOM 79

Nowoczesny dom jednorodzinny z basenem. Ekskluzywna rezydencja dla wymagającego klienta ceniącego sobie jasne, przestronne wnętrza w sposób harmonijny łączące się z pełnym zieleni otoczeniem budynku.
Dom minimalistyczny, czerpiący inspirację w twórczości czołowych modernistów i stanowiący formę przestrzennej gry geometrycznymi bryłami.
Dom nietypowy wyróżniający się wielkimi przeszkleniami i naturalnymi materiałami o wyrazistych fakturach. Kompozycja przestrzenna oparta na addycji prostych brył pozwoliła uzyskać efekt dynamizmu.
Dom przyjazny, przestronny i wygodny, zapewniający przestrzeń do realizacji własnych celów i pozwalający znakomicie spędzić czas wolny w towarzystwie rodziny i przyjaciół.
Dom modułowy, o wyraźnie wydzielonej funkcji poszczególnych stref.

Polub stronę PBA - domy nowoczesne na facebook'u

Bez nazwy.png

Nowoczesne domy

Projekty domów jednorodzinnych - Warszawa

Nowoczesne domy jednorodzinne nie muszą być niedostępne i nieosiągalne. Nowoczesny dom powinien być funkcjonalny i przytulny, a jednocześnie energooszczędny i inteligentny. Domy nowoczesne, pełne światła, otwarte na otoczenie i odpowiadające potrzebom klienta stanowić mogą znakomitą alternatywę dla domów typowych. Typowe domy katalogowe powielają za zwyczaj te same schematy funkcjonalne i formalne. Domy indywidualne, domy nietypowe, spersonalizowane wedle potrzeb klienta, na nowo definiujące przestrzeń z pozoru dobrze znaną, stanowić mogą nową jakość w postrzeganiu najbardziej osobistej przestrzeni człowieka.

bottom of page