top of page

DOM 78

Nowoczesny dom parterowy o rozczłonkowanej formie i wyraźnie zaakcentowanej funkcji części składowych.
Dom nietypowy złożony z prostych brył wkomponowanych w otoczenie. Istniejąca zieleń stanowi integralny element kompozycji domu - atut nie problem. Szerokie przeszklenia mają otwierać wnętrze domu na pełne zieleni otoczenie.

Dom przyjazny i wygodny. Przestronne, jasne wnętrze pozwala cieszyć się życiem w harmonii z naturą.

Dom minimalistyczny, odwołujący się do najlepszych tradycji modernizmu i funkcjonalizmu. Dom, którego forma wynika z funkcji i nie jest budowana za pomocą zbędnych ornamentów.

Dom modułowy, złożony z trzech wydzielonych w przestrzeni brył, połączonych ażurowymi łącznikami.

Polub stronę PBA - domy nowoczesne na facebook'u

Bez nazwy.png

Nowoczesne domy

Projekty domów jednorodzinnych - Warszawa

Nowoczesne domy jednorodzinne nie muszą być niedostępne i nieosiągalne. Nowoczesny dom powinien być funkcjonalny i przytulny, a jednocześnie energooszczędny i inteligentny. Domy nowoczesne, pełne światła, otwarte na otoczenie i odpowiadające potrzebom klienta stanowić mogą znakomitą alternatywę dla domów typowych. Typowe domy katalogowe powielają za zwyczaj te same schematy funkcjonalne i formalne. Domy indywidualne, domy nietypowe, spersonalizowane wedle potrzeb klienta, na nowo definiujące przestrzeń z pozoru dobrze znaną, stanowić mogą nową jakość w postrzeganiu najbardziej osobistej przestrzeni człowieka.

bottom of page