top of page

DOM 63

Nowoczesny dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Władysławów w gminie Lesznowola pod Warszawą na działce leśnej w otulinie rezerwatu przyrody lasy Magdalenki.

Dom minimalistyczny o prostej, zwartej formie podkreślonej za pomocą użytych w nim naturalnych i wyrazistych materiałów.

Dom nietypowy, o futurystycznej formie i konsekwentnych proporcjach

Dom przyjazny, funkcjonalny i wygodny, którego ostateczny kształt wyłaniał się w toku długiego procesu kreacji w porozumieniu z przyszłymi domownikami.

Dom modułowy, złożony z dwóch brył mieszkalnych - dziennej i nocnej, obróconych względem siebie o 90 stopni i z bryły użytkowej, odsuniętej nieco na bok budynku. Wyraźnie wydzielona jest tu strefa dzienna na parterze i strefa nocna na piętrze.

Dom w trakcie realizacji.

Polub stronę PBA - domy nowoczesne na facebook'u

Bez nazwy.png

Nowoczesne domy

Projekty domów jednorodzinnych - Warszawa

Nowoczesne domy jednorodzinne nie muszą być niedostępne i nieosiągalne. Nowoczesny dom powinien być funkcjonalny i przytulny, a jednocześnie energooszczędny i inteligentny. Domy nowoczesne, pełne światła, otwarte na otoczenie i odpowiadające potrzebom klienta stanowić mogą znakomitą alternatywę dla domów typowych. Typowe domy katalogowe powielają za zwyczaj te same schematy funkcjonalne i formalne. Domy indywidualne, domy nietypowe, spersonalizowane wedle potrzeb klienta, na nowo definiujące przestrzeń z pozoru dobrze znaną, stanowić mogą nową jakość w postrzeganiu najbardziej osobistej przestrzeni człowieka.

bottom of page