top of page

DOM 68

Nowoczesny dom jednorodzinny, zaprojektowany dla osób ceniących sobie luksus, elegancje i kameralną dyskrecję otoczenia. Jasna cegła klinkierowa, corten, antracytowe elementy ślusarki i wielkie przeszklenia współgrają z dynamiczną bryłą.
Dom minimalistyczny, którego bryła decyduje o formie, a wszelkie elementy ornamentowe wynikają z funkcji elementu.
Dom nietypowy, którego luksusowy charakter opiera się na najwyższej jakości materiałach i wysublimowanych proporcjach, nie zaś na zbędnych ozdobnikach.
Dom przyjazny, elegancki i komfortowy. Dom o przestronnych wnętrzach otwierających się wielkimi przeszkleniami na ogród i basen rekreacyjny.

Polub stronę PBA - domy nowoczesne na facebook'u

Bez nazwy.png

Nowoczesne domy

Projekty domów jednorodzinnych - Warszawa

Nowoczesne domy jednorodzinne nie muszą być niedostępne i nieosiągalne. Nowoczesny dom powinien być funkcjonalny i przytulny, a jednocześnie energooszczędny i inteligentny. Domy nowoczesne, pełne światła, otwarte na otoczenie i odpowiadające potrzebom klienta stanowić mogą znakomitą alternatywę dla domów typowych. Typowe domy katalogowe powielają za zwyczaj te same schematy funkcjonalne i formalne. Domy indywidualne, domy nietypowe, spersonalizowane wedle potrzeb klienta, na nowo definiujące przestrzeń z pozoru dobrze znaną, stanowić mogą nową jakość w postrzeganiu najbardziej osobistej przestrzeni człowieka.

bottom of page