top of page

DOM 101

Nowoczesny dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Głosków koło Piaseczna.

Dom minimalistyczny o prostej, zwartej formie podkreślonej za pomocą dużych przeszkleń i okładziny klinkierowej w stonowanych kolorach.

Dom nietypowy, o prostej i eleganckiej formie i konsekwentnych proporcjach

Dom przyjazny, funkcjonalny i wygodny, którego forma wypracowana została w toku długich konsultacji z klientami świadomymi swoich potrzeb i o jasno sprecyzowanych oczekiwaniach. Dom otwarty na ogród, którego sercem  jest taras - miejsce relaksu i dziecięcych zabaw

Dom modułowy, złożony z dwóch brył mieszkalnych - dziennej i nocnej, zlokalizowanych na dwóch kondygnacjach - strefa dzienna na parterze i strefa nocna na piętrze.

Polub stronę PBA - domy nowoczesne na facebook'u

Bez nazwy.png

Nowoczesne domy

Projekty domów jednorodzinnych - Warszawa

Nowoczesne domy jednorodzinne nie muszą być niedostępne i nieosiągalne. Nowoczesny dom powinien być funkcjonalny i przytulny, a jednocześnie energooszczędny i inteligentny. Domy nowoczesne, pełne światła, otwarte na otoczenie i odpowiadające potrzebom klienta stanowić mogą znakomitą alternatywę dla domów typowych. Typowe domy katalogowe powielają za zwyczaj te same schematy funkcjonalne i formalne. Domy indywidualne, domy nietypowe, spersonalizowane wedle potrzeb klienta, na nowo definiujące przestrzeń z pozoru dobrze znaną, stanowić mogą nową jakość w postrzeganiu najbardziej osobistej przestrzeni człowieka.

bottom of page