top of page

DOM 57

Kompaktowy nowoczesny dom jednorodzinny w modnym stylu "dom -kredka". Dom inspirowany architekturą skandynawską o której duchu stanowi naturalne drewno i jasne, przestronne wnętrze.

Dom minimalistyczny o czystej formie budowanej za pomocą rozczłonkowania i przemieszczenia względem siebie prostych brył geometrycznych.

Dom nietypowy, konsekwentny w dążeniu do utrzymania klarownej formy bez niepotrzebnych dodatków. Dynamiczny i lekki.

Dom nietypowy, zrywający z tradycyjnym podejściem do tego jak powinien wyglądać typowy dom z dachem dwuspadowym. Dom na nowo definiujący kompozycję przestrzenną.

Dom przyjazny i przytulny. Nowe podejście do funkcjonalizmu w duchu humanistycznym, czyni z niego idealne miejsce do życia dla nowoczesnej rodziny.

Polub stronę PBA - domy nowoczesne na facebook'u

Bez nazwy.png

Nowoczesne domy

Projekty domów jednorodzinnych - Warszawa

Nowoczesne domy jednorodzinne nie muszą być niedostępne i nieosiągalne. Nowoczesny dom powinien być funkcjonalny i przytulny, a jednocześnie energooszczędny i inteligentny. Domy nowoczesne, pełne światła, otwarte na otoczenie i odpowiadające potrzebom klienta stanowić mogą znakomitą alternatywę dla domów typowych. Typowe domy katalogowe powielają za zwyczaj te same schematy funkcjonalne i formalne. Domy indywidualne, domy nietypowe, spersonalizowane wedle potrzeb klienta, na nowo definiujące przestrzeń z pozoru dobrze znaną, stanowić mogą nową jakość w postrzeganiu najbardziej osobistej przestrzeni człowieka.

bottom of page