top of page

DOM 82

Nowoczesny dom parterowy inspirowany futuryzmem i śmiałym designem "epoki atomowej" Elementem definiującym architekturę jest tu wyrazista, płynna linia zadaszenia. Ruch uchwycony w surowym żelbecie. Laboratorium formy architektonicznej.

Dom minimalistyczny i bezkompromisowy w swoim podejściu do idei połączenia wnętrza budynku z jego otoczeniem, poprzez wprowadzenie drzew do wnętrza struktury budynku. Oszczędny w formie i wykonany z surowych materiałów.

Dom nietypowy, o śmiałym, niespotykanym kształcie, przywodzący na myśl minimalizm japoński i wzornictwo przemysłowe lat 60' XX wieku.

Dom przyjazny, wkomponowany w otoczenie i otwierający się na nie dzięki szerokim przeszkleniom i wprowadzeniu drzew do swojego wnętrza.

Polub stronę PBA - domy nowoczesne na facebook'u

Bez nazwy.png

Nowoczesne domy

Projekty domów jednorodzinnych - Warszawa

Nowoczesne domy jednorodzinne nie muszą być niedostępne i nieosiągalne. Nowoczesny dom powinien być funkcjonalny i przytulny, a jednocześnie energooszczędny i inteligentny. Domy nowoczesne, pełne światła, otwarte na otoczenie i odpowiadające potrzebom klienta stanowić mogą znakomitą alternatywę dla domów typowych. Typowe domy katalogowe powielają za zwyczaj te same schematy funkcjonalne i formalne. Domy indywidualne, domy nietypowe, spersonalizowane wedle potrzeb klienta, na nowo definiujące przestrzeń z pozoru dobrze znaną, stanowić mogą nową jakość w postrzeganiu najbardziej osobistej przestrzeni człowieka.

bottom of page