top of page
Usługi projektowe, nowoczesny dom, nowoczesna rezydencja, dom dwukondygnacyjny, dom drewniany, dom rustykalny, dom nietypowy, dom tradycyjny, dom ekskluzywny, dom luksusowy, nowoczesna stodoła, dom kredka, Piotr Banasik, Piotr Banasik architektura, Piotr Banasik architekt, Piotr Banasik projekty domów, projekty domów jednorodzinnych, domy nowoczesne, projektowanie domów, projekty domów Piaseczno, projekty domów Warszawa, projekty domów Lesznowola

Usługi

Co mogę dla ciebie zrobić?

Analiza chłonności

Jest to ocena możliwości wykorzystania konkretnej działki na cele budowlane. Uwzględnia ona uwarunkowania lokalne i ogólnokrajowe zapisy prawa. Analiza określa realne dane liczbowe planowanej zabudowy wraz z oceną ryzyka wykonalności założenia, jeśli takie istnieje. Analiza chłonności jest szczególnie przydatna dla inwestorów planujących zakup działki.

Projekt koncepcyjny

Koncepcyjny projekt domu jest to projekt wstępny, definiujący formę i funkcję budynku. Określający założenia wynikające z potrzeb klienta wyrażone jako autorska wizja architekta. Stanowi wstęp do dalszej pracy nad dokumentacją techniczną.

Projekt budowlany

Projekt architektoniczno budowlany domu wraz z projektem zagospodarowania terenu, stanowi dokumentację budowlaną pozwalającą na uzyskanie pozwolenia na budowę. Zawiera ona część opisową, rysunkową i konieczne uzgodnienia, opinie i dokumenty wymagane przez organ administracji budowlanej.

Projekt techniczny

Projekt techniczny domu, jest to dokumentacja zawierająca szczegółowe rozwiązania techniczne z zakresu architektury, konstrukcji i instalacji. W przypadku domów jednorodzinnych, wraz z projektem budowlanym stanowić może podstawę do realizacji zamierzenia budowlanego.

Projekt wykonawczy

Projekt wykonawczy jest to szczegółowa dokumentacja doprecyzowująca szereg zagadnień technicznych i formalnych. Projekt wykonawczy stanowi "mapę i instrukcję" budowy budynku. Jest niezbędny w przypadku bardziej skomplikowanych budynków.

Wizualizacje

Wizualizacje są to obrazy wykonane w oparciu o trójwymiarowy model budynku, ukazujące jego oczekiwaną formę i sposób w jaki wkomponuje się on w otoczenie.

Projekt wnętrz

Sposób na możliwie najpełniejsze dopasowanie projektowanego budynku do potrzeb Klienta. Projekt wnętrz powinien w sposób świadomy uzupełniać architekturę budynku, by ostatecznie stanowić z nią jednolitą całość.

DESIGN AND BUILD

Kompleksowa usługa polegająca na zaprojektowaniu i realizacji budynku według potrzeb klienta i w zakresie ściśle z nim ustalonym.

Nowoczesne domy

Projekty domów jednorodzinnych - Warszawa

Nowoczesne domy jednorodzinne nie muszą być niedostępne i nieosiągalne. Nowoczesny dom powinien być funkcjonalny i przytulny, a jednocześnie energooszczędny i inteligentny. Domy nowoczesne, pełne światła, otwarte na otoczenie i odpowiadające potrzebom klienta stanowić mogą znakomitą alternatywę dla domów typowych. Typowe domy katalogowe powielają za zwyczaj te same schematy funkcjonalne i formalne. Domy indywidualne, domy nietypowe, spersonalizowane wedle potrzeb klienta, na nowo definiujące przestrzeń z pozoru dobrze znaną, stanowić mogą nową jakość w postrzeganiu najbardziej osobistej przestrzeni człowieka.

bottom of page